Muzik.8forum.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vista Ultimate Sp2 + Direct Link + 5 Link ~BY_HakaN~

2 posters

Vista Ultimate Sp2 + Direct Link + 5 Link ~BY_HakaN~ Empty Vista Ultimate Sp2 + Direct Link + 5 Link ~BY_HakaN~

Mesaj tarafından Music iS LiFe Salı Nis. 21, 2009 9:11 am

Vista Ultimate Sp2 + Direct Link + 5 Link ~BY_HakaN~ Vista_ultimate_big
Vista Ultimate Sp2 + Direct Link + 5 Link ~BY_HakaN~ Xppp2
Vista Ultimate Sp2 + Direct Link + 5 Link ~BY_HakaN~ Xpp3

Bilgi
Eski versiyonunda karsilasilan tüm hatalar giderilmis ve suan ki sistemin 0 hata ile calismasi saglanmistir.
- Windows XP Vista ULTIMATE (TURKCE) Final (tamamlanmis) sürüme yükseltilmistir.
- Windows XP Vista ULTIMATE isletim sistemine özel (en iyi vista temasi olacak sekilde) yeni windowblinds temasi hazirlanmistir.
- Program ve hazirlanan tema varsayilan olarak ayarlanmis ve otomatik ayarli olarak gelmesi saglanmistir.
- Toolbar yeni temaya uygun olacak sekilde yeniden düzenlenmiştir.
- Yeni Windowblind li versiyonla beraber eski versiyonunda kullanilan 3 program gerek kalmadigi icin kaldirilmistir.
- Eski versiyonundaki transparan pencere görünümü icin kullanilan programda hatalar oldugu icin kaldirilmis ve Windows XP Vista ULTIMATE isletim sistemine özel yeni vista transparan pencere gorunumu eklenmistir
- Kurulum ekranindaki yazim hatalari giderilmis ve yeniden düzenlenmistir.
- ve daha bircok eklenen yepyeni özellikleriyle...

Windows XP VISTA ULTIMATE (TÜRKÇE) [FİNAL]

Windows XP Vista ULTIMATE işletim sisteminin içerisinde Service Pack 2 ve microsoft tarafından çıkarılmıs en son güncelleştirme paketleri (ağustos a kadar) mevcuttur.

Ayrıca bundan sonra çıkacak güncelleştirmeleri sorunsuz şekilde yükleyebilmeniz için gerekli ayarlar yapılmıstır.

Windows Vista nın görünüm açısından tüm özelliklerini içeren Windows XP Vista ULTIMATE işletim sistemi essiz vista özellikleri ve eklentileri ile donatılmıs bir sistemdir.

Içerisinde Yer Alan Programlar

Internet Explorer 7 TR
Windows Media Player 11 TR
Winrar 3.70 Final TR
Microsoft .Net Framework AIO 1.1 + 2.0 + 3.0 + Visual J# + TR Dil

Sistem Gereksinimleri

Sisteminize fazla ek bir yük getirmemektedir.(Normal windowstan 50-60 daha fazla Bellek (RAM) harcamaktadir.)
Yükleyeceginiz veya kullanacaginiz diger programlarla windows unuzun kasmama icin 256 MB üstü Bellek (RAM) tavsiye edilir.
0 islemci kullanmaktadir

Ayrica Windows XP Vista ULTIMATE isletim sisteminin kurulumu tam otomatiktir. Yani kurulum sırasında ve sonrasında
Ürün Anahtarı, Kullanıcı Adı, Bölge ve Dil Ayarları, Ağ Yapılandırma Ayarları vs yapmaniza gerek yoktur.

Windows XP Vista ULTIMATE işletim sistemini kurdugunuzda mevcut tüm programlar kurulu ve ayarli şekilde gelmektedir.
Ve ayrıca aşagıdaki özellikler dışında vista sesleri, vista wallpaper, vista cursor, vista ekran koruyuculari
ve vista kullanici resimleri de içermekte ve tabiki bunlarda ayarli olarak gelmektedir.

Vista nın görünüm açısından tüm özelliklerini içeren Windows XP Vista
ULTIMATE essiz vista özellikleri ve eklentileri ile donatılmıs bir sistemdir

Turkce Dil Paketi;

Music iS LiFe
Music iS LiFe
[Music iS LiFe]
[Music iS LiFe]

https://muzik.forumtwilight.com

Vista Ultimate Sp2 + Direct Link + 5 Link ~BY_HakaN~ Empty Geri: Vista Ultimate Sp2 + Direct Link + 5 Link ~BY_HakaN~

Mesaj tarafından sahanda06 C.tesi Mayıs 30, 2009 7:00 pm

tessekurler
sahanda06
sahanda06
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye